Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2C-31300-05 0.5 Inch Porcelain Connector for 3 #12 Gauge Wires 10 Packs
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-31300-05 |
| Manufacturer Part # | 2C-31300-05 |
| Height | 1.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-31300-05 High Temperature Porcelain Wire Nuts 10/pk, For (3) #12 Gauge Wires 1 1/4" X 3/4", Extra Large
