RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-305361 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2C-305361 0.4 Inch Hairpin Cotter Pin Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C-305361 |
| Manufacturer Part # | 2C-305361 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C-305361 Pin Cotter Hairpin 1 3/1 6