RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 2C-30471 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 2C-30471 1.25 Inch Drawer Strike and Catch Stainless Steel with Latching Mechanism
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2C-30471 |
| Manufacturer Part # | 2C-30471 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2C-30471 Drawer Strike And Catch