- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang 2C-20301-30 3.95 Inch Nut Hex 1/4 Diameter Plated Steel with Descriptors
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-20301-30 |
| Manufacturer Part # | 2C-20301-30 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-20301-30 Nut Hex 1/4 28 Pltd
