RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2C-20109-13 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2C-20109-13 10-32 X 0.5 Inch Screw Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-20109-13 |
| Manufacturer Part # | 2C-20109-13 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-20109-13 Scrw Ms Ss 10 32 X .5 Ph