- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2C-1494 Screw 8-32x1/2 Inch Right-Hand Thread Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2C-1494 |
| Manufacturer Part # | 2C-1494 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2C-1494 Screw 8 32x1/2 Rhp Stl N P