RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2BZ5170 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2BZ5170 0.5 Inch Durable Clip Splice Ff Belt for Commercial Use
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2BZ5170 |
| Manufacturer Part # | 2BZ5170 |
| Height | 0.13" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2BZ5170 Clip Splice Ff Belt
