RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2BZ0340 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2BZ0340 13 Inch Sandwich Rack Stainless Steel Countertop Display
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2BZ0340 |
| Manufacturer Part # | 2BZ0340 |
| Height | 1.6" |
| Width | 12.95" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2BZ0340 Sandwich Rack