Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2AZ9697 0.85 Inch Bushing Spring OEM Steel Corrosion-Resistant
Item:
#1257000
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2AZ9697 |
| Manufacturer Part # | 2AZ9697 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2AZ9697 0.85 Inch Bushing Spring OEM Steel Corrosion-Resistant
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2AZ9697 Bushing Spring
