RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2AY7482 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2AY7482 3/8 Inch Spacer Stainless Steel with .028 Wall Tub
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2AY7482 |
| Manufacturer Part # | 2AY7482 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2AY7482 Spacer 3/8x.028 Wall Tub