RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 2A6996-06 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A6996-06 21.25 Inch Dart To Dart Gasket Door Rubber
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A6996-06 |
| Manufacturer Part # | 2A6996-06 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A6996-06 Dart To Dart Gasket., Length 24.39", Width 21.25"
