RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 2A519219 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A519219 9 Inch Gasket Drawer Commercial Rubber Sealing Unit
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A519219 |
| Manufacturer Part # | 2A519219 |
| Height | 4" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 17.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A519219 Gasket Drawer