Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2A45315 2.2 Inch Tube Burner for Commercial Cooking
Item:
#1268567
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2A45315 |
| Manufacturer Part # | 2A45315 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2A45315 2.2 Inch Tube Burner for Commercial Cooking
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2A45315 Tube Burner 2
