RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A45314 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A45314 3.1 Inch Tube Burner Stainless Steel with Precision Heat
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2A45314 |
| Manufacturer Part # | 2A45314 |
| Height | 1" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2A45314 Tube Burner 1