RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A45313 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A45313 3.9 Inch Tube Manifold Stainless Steel with Secure Connections
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A45313 |
| Manufacturer Part # | 2A45313 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A45313 Tube Manifold
