RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 2A4282-03 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A4282-03 3.15 Inch Spray Guide for Hoshizaki Ice Machines
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A4282-03 |
| Manufacturer Part # | 2A4282-03 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 17.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A4282-03 Spray Guide
