RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 2A3356-02 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A3356-02 19 Inch Separator Gas OEM Component for Hoshizaki
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A3356-02 |
| Manufacturer Part # | 2A3356-02 |
| Height | 0.85" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A3356-02 Separator
