RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A32729 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A32729 5.55 Inch Rod Head Support Durable Metal
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A32729 |
| Manufacturer Part # | 2A32729 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 22.65" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A32729 Rod Head Support B40406
