Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lang 2A2050301 Width 0.3 Inch Gas Spacer Stainless Steel with Precision Support
Item:
#1266071
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2A2050301 |
| Manufacturer Part # | 2A2050301 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lang 2A2050301 Width 0.3 Inch Gas Spacer Stainless Steel with Precision Support
$10.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2A2050301 Spcr Stl