RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2A1263900 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2A1263900 0.5 Inch Gas Pilot Tube Durable Metal for Commercial Use
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2A1263900 |
| Manufacturer Part # | 2A1263900 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2A1263900 Orf Pilot Rnr Tube #70
