RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 2A0883-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A0883-01 3.9 Inch OEM Display Board for Hoshizaki Refrigeration
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A0883-01 |
| Manufacturer Part # | 2A0883-01 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A0883-01 Display Board Fh1s Sb