RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 2A007902 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A007902 22 Inch Spray Tube for Hoshizaki Ice Machines
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A007902 |
| Manufacturer Part # | 2A007902 |
| Height | 0.95" |
| Width | 22.95" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A007902 Spray Tube
