Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Hoshizaki units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hoshizaki 2A0079-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A0079-01 5.5 Inch Water Supply Tube Corrosion Resistant Mavrik
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A0079-01 |
| Manufacturer Part # | 2A0079-01 |
| Height | 1" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A0079-01 Water Supply Tube
