RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-Z3828 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A-Z3828 3.15 Inch Zinc and Nickel Plated OEM Component Support
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2A-Z3828 |
| Manufacturer Part # | 2A-Z3828 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2A-Z3828 1 Legcrbn Plt Zinc/nkl
