RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg -2A-Z1621 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star -2A-Z1621 Roller 1/2 Inch Nylon Conveyor Replacement
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | -2A-Z1621 |
| Manufacturer Part # | -2A-Z1621 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg -2A-Z1621 Roller #10x1/2x1 Nylon

