- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2A-Z0718 1Inch Guide Plunger Tool for Food Processing Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A-Z0718 |
| Manufacturer Part # | 2A-Z0718 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A-Z0718 Guide Plunger 3

