RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2A-R3023A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2A-R3023A 0.55 Inch OEM Orifice Blank Hood Drilled Sp Gas Component
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2A-R3023A |
| Manufacturer Part # | 2A-R3023A |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 12.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2A-R3023A Orifice Blank Hood Drilled Sp