RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2A-R3006A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2A-R3006A 0.9 Inch Spud Locking Disc OEM Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2A-R3006A |
| Manufacturer Part # | 2A-R3006A |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2A-R3006A Spud Locking Disc
