RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2A-8662100 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2A-8662100 0.85 Inch Adjustable Leg OEM Durable Metal Alloy
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2A-8662100 |
| Manufacturer Part # | 2A-8662100 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2A-8662100 Adjustable 1in Leg
