RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-6904 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A-6904 0.9 Inch OEM Foot Durable Mounting Hardware for Foodservice
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A-6904 |
| Manufacturer Part # | 2A-6904 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A-6904 Foot Harry Davies #4030

