RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2A-48895000 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2A-48895000 1 Inch Stainless Steel Hairpin Cotter Pin #21
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2A-48895000 |
| Manufacturer Part # | 2A-48895000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2A-48895000 Hairpin Cotter Pin #21 0 4 Mpc 1a Pc 1a