RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-45406 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A-45406 2.7 Inch Gas Pilot Tube Reliable Ignition Component for Appliances
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2A-45406 |
| Manufacturer Part # | 2A-45406 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 11.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2A-45406 Tube Pilot 4
