RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-45318 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A-45318 Tube Pilot 1 OEM Component for Commercial Appliances
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2A-45318 |
| Manufacturer Part # | 2A-45318 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2A-45318 Tube Pilot 1
