- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2A-45315 2.2 Inch Tube Burner Gas Durable Metal with Precise Heat Control
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A-45315 |
| Manufacturer Part # | 2A-45315 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A-45315 Tube Burner 2
