- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2A-45199 6 Inch Spacer Blower Motor Metal for HVAC Systems
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A-45199 |
| Manufacturer Part # | 2A-45199 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A-45199 Spacer Blower Motor M420 0