- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2A-43900 Width 0.95 Inch Sleeve Hinge Door Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2A-43900 |
| Manufacturer Part # | 2A-43900 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2A-43900 Sleeve Hinge Door M4200
