RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-39338 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A-39338 0.45 Inch Gas Orifice Hood #60 Hotplat E
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2A-39338 |
| Manufacturer Part # | 2A-39338 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2A-39338 Orifice Hood #60 Hotplat E
