RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-32806 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A-32806 0.65 Inch Pivot Bracket Cover for Charbroiler Fryer
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2A-32806 |
| Manufacturer Part # | 2A-32806 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2A-32806 Pivot Bracket Cover 2-3/8" X 3/4", Star Wells Bloomfield Charbroiler B-40 B-406, B-44 B-446 B-50 B-506, Fryer F-101 F-1016 F-1725 F-49 F-55 Sts F-55, Std F-556 Sts F-556 Std F-58 F-586 F-67 F-676 F-68, F-686 F-85 F-856 F-88 F-886, Griddle/hot Plate Wv-2hg Wv-2hsg Wvf-886
