FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2A-300542 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2A-300542 OEM Electric Rod Lift Motor Wfae55 7 Inch Width
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2A-300542 |
| Manufacturer Part # | 2A-300542 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2A-300542 Rod Lift Motor Wfae55