RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2A-2066844 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2A-2066844 0.55 Inch Orifice Hood with Corrosion-Resistant Alloy
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2A-2066844 |
| Manufacturer Part # | 2A-2066844 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2A-2066844 Orifice #44 Hood
