RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29984 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 29984 9 Inch Base with large foot for Robot Coupe R301 Ultra
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29984 |
| Manufacturer Part # | 29984 |
| Height | 3.45" |
| Width | 8.65" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29984 Base W/large Foot, Robot Coupe Food Processor R301 Ultra
