FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 2990 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 2990 7.35 Inch Weldment Steel Support for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 2990 |
| Manufacturer Part # | 2990 |
| Height | 6.15" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 10.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 2990 Pedestal Weldment
