RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 299-1002 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 299-1002 23 Inch x 11 Inch Foodservice Curtain with 2 Inch Overlap
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 299-1002 |
| Manufacturer Part # | 299-1002 |
| Height | 0.25" |
| Width | 11" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 299-1002 Curtain 23 Wide X 11 Long (2
