- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 299-046S 4.4 Inch OEM Gear Kit for Prince Castle Equipment
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 299-046S |
| Manufacturer Part # | 299-046S |
| Height | 2.75" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 299-046S Gear Kit
