- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 299-036S 9.5 Inch Compression Plate Stainless Steel with Durable Finish
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 299-036S |
| Manufacturer Part # | 299-036S |
| Height | 1.45" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 13.7" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 299-036S Kit Compression Plate
