- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 299-028S 1.15 Inch Conveyor Tensioner Spring Steel Commercial Kitchen
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 299-028S |
| Manufacturer Part # | 299-028S |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 299-028S Spring Conveyor Tensioner
