- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 299-017S Overlay Kit 7 Inch Custom Fit Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 299-017S |
| Manufacturer Part # | 299-017S |
| Height | 2.6" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 299-017S Overlay Kit