FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King restaurant knives.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 299-011S restaurant knives
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 299-011S 15 Inch Platen for CTS M Series Stainless Steel
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 299-011S |
| Manufacturer Part # | 299-011S |
| Height | 2.6" |
| Width | 15.8" |
| Depth | 22.9" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 299-011S Platen For Cts M 299 011s