Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 2980R027 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 2980R027 3.5 Inch Bumper Faucet OEM - Available in United States
| Manufacturer | Fisher Faucet |
|---|---|
| Model Number | 2980R027 |
| Manufacturer Part # | 2980R027 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Faucet 2980R027 Bumper
