FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 298-141A holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 298-141A 31 Inch Left Door Assembly with Hardware Stainless Steel
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 298-141A |
| Manufacturer Part # | 298-141A |
| Height | 6" |
| Width | 31" |
| Depth | 62" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 298-141A Door Assembly (left) W/hardware